Dzień doradztwa zawodowego

Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole serdecznie zapraszamy na Dzień doradztwa zawodowego. Wydarzenie odbędzie się w dniu 20 maja 2020 r. na szkolnym Facebooku @MEDYKBILGORAJ. Od godz. 9.00 do godz. 15.00 będzie można porozmawiać online lub na czacie za pomocą Messengera z doradcą zawodowym, psychologiem szkolnym oraz słuchaczami i absolwentami szkoły. Udzielą oni odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły, kierunków kształcenia, form nauki, a także możliwości zatrudnienia w danym zawodzie.

W programie bezpłatne konsultacje:
9.00 – 15.00 Z DORADCĄ ZAWODOWYM
10.00 – 11.00 ZE SŁUCHACZAMI I ABSOLWENTAMI SZKOŁY
11.30 – 12.30 Z PSYCHOLOGIEM SZKOLNYM

W roku szkolnym 2020/2021 planujemy rozpoczęcie nauczania w następujących kierunkach:
1. OPIEKUN MEDYCZNY
2. TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ
3. ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
4. HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
5. TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH
6. TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
7. TECHNIK MASAŻYSTA
8. OPIEKUN OSOBY STARSZEJ
9. OPIEKUNKA DZIECIĘCA
10. TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Szanowni Państwo,
już od dnia dzisiejszego (17 maja) mogą Państwo zapisywać się na wideorozmowę z Doradcą Medyk Biłgoraj, wystarczy dołączyć Doradcę do grona swoich znajomych www.facebook.com/doradca.medyk.5, aby w dniu 20 maja wziąć udział w spotkaniu online, mogą Państwo również w wiadomości prywatnej ustalić rozmowę z wybranym gościem, doradca po zaakceptowaniu godziny, zadzwoni do Państwa o ustalonej porze w dniu wydarzenia.
Ponadto na szkolnym Facebooku @MEDYKBILGORAJ za pomocą Messengera WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, zgodnie z harmonogramem, nasi specjaliści będą odpowiadali, na bieżąco, na Państwa pytania.
Osoby, które chciałyby porozmawiać z jednym z naszych gości przez telefon, mogą kliknąć na szkolnym Facebooku ZADZWOŃ TERAZ lub wybrać numer 84 686 00 52.

Pomyśl o swojej przyszłości, dołącz do wydarzenia!

Share