Turniej Noworoczny o puchar Dyrektora Medyka

W Biłgorajskiej Lidze Piłki Siatkowej, pod patronatem Dyrektora “Medyka” Mirosława Lipińskiego, działa amatorska żeńska i męska sekcja piłki siatkowej.

W dniu 29 grudnia 2023 r. zespół żeński “Medyka” zdobył I miejsce w Noworocznym Turnieju w Zamościu.

W dniu 15 stycznia 2024 r. w hali sportowej Szkoły Policealnej – Medycznego Studium Zawodowego im. Wandy ,,Wacek” Wasilewskiej w Biłgoraju odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora “Medyka”.

Wzięły w nim udział cztery żeńskie zespoły: “Leśnik” z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju, “Katolik” z Liceum Katolickiego w Biłgoraju, “ZSZiO” z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oraz zespół “Nauczycielek”.

Zawody rozgrywane były systemem “każdy z każdym”, gra na czas. O końcowym wyniku decydowała ilość zdobytych punktów ze wszystkich rozegranych meczy.

Najlepszym zespołem okazały się zawodniczki z “Leśnika”, drugą pozycję zdobył zespół “Nauczycielek”, trzecie miejsce “ZSZiO” i na czwartym miejscu uplasował się “Katolik”.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek serdecznie gratulujemy!